TEMAD 15 Mart 2014 Büyük Ankara Yürüyüşü

Özlük haklarının yeterli düzeyde olunmaması ve yıllardır kanayan yara olan Astsubay zümresi kısa bir süre önce ölüm orucuna başlamış ve ülkenin gündemine yerleşmişti. Haklarını alana kadar vazgeçmeyeceklerini belirten Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyeleri, 15 Martta 2014 tarihinde Büyük Ankara Yürüyüşü ile seslerini duyuracaklar.

TEMAD’ın organize ettiği Büyük Ankara Yürüyüşü programı şöyle yapılacak.

1) Tüm üyeler öncelikle Anıtkabir’de bulunan Atatürk mozolesine çelenk koymak için 15 mart sabah 10.30’da Aslanlı yolda buluşarak toplanacaktır. Saat 11.00’de çelenk konulacak.

2) Çelenk koyulduktan sonra Büyük Ankara yürüyüşünün başlayacağı Sıhhiye Toros Sokak’ta tüm üyeler saat 12.00’de yürüyüşe başlayacaklar.

3) Toros sokak, Celal Bayar Bulvarı, Sıhhiye Köprüsü üzerinden yürünerek, ölüm orucunun devam ettiği Abdi İpekçi Parkı’na gelinecek. 12.30’da  bu parkta miting başlayacaktır.

4) Toros sokak, Celal Bayar Bulvarı, Sıhhiye Köprüsü üzerinden yürüyerek Abdi İpekçi Parkı’na gelinecek ve saat 12:30’da Abdi İpekçi Parkın’da miting başlayacaktır.

5) Ankara dışından gelen otobüsler Ankara Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerinde miting yapılacak alanın etrafında ( Kurtuluş Parkı) park ettirilecek.

ankara-yuruyusu

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın