1. Anasayfa
 2. Assubay Gazinosu

Ölüm Orucunda Rahatsızlandılar

Ölüm Orucunda Rahatsızlandılar
2

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyeleri, kısa bir süre önce özlük haklarının iyileştirilmemesi sebebiyle 5 Mart’ta Sıhhiye’de bulunan Abdi İpekçi Parkı’nda ölüm orucu başlatmıştı. Ölüm orucu devam ederken, TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser ve Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Binici’nin de bulunduğu 4 kişi rahatsızlandı.

TEMAD üyelerinin İstanbul’da yürüyüşlerinin ardından Ankara’da düzenledikleri organizasyon ile Sıhhiye Abdi İpekçi Park’ında ölüm orucuna başlamışlardı. Tüm dernek üyelerinin katıldığı ve aralarında Genel Başkanın da bulunduğu ölüm açlığa bağlı olarak başlayan rahatsızlıkların sayısı artmaya başladı. Geneş Başkan Ahmet Keser ve Genel Başkanı Yardımcısı Yüksel Binici’ninde bulunduğu  kişi rahatsızlandı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Emekli Astsubaylar, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Doktorların kısaca bırakın tavsiyesinde bulunduğu Emekli Astsubaylar ise haklarını alacakları zamana kadar ölüm orucuna devam edeceklerini söyleyerek, ölüm orucunun tutulduğu çadırlara geri döndüler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Site yöneticisi

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Merhaba, çok üzülüyorum benim babamda astsubay. İnşallah haklarını alırlar. Bu eziyet biter. Türk Silahlı Kuvvetleri inşallah yüzlerine güler.

 2. Çok üzülüyorum. İnşallah haklarını alırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir