Elektrik Kesintisi ve Savcımızın Şehit Edilmesi

Yas

Bugün cumhuriyet tarihimizde en kötü günlerden birini geçiriyoruz. Sabahın ilk ışıklarında elektrik kesintisinin başlaması ve hemen ardından yapılan açıklamalar ile elektriğin geç geleceği açıklaması ve sonrasında 2 teröristin 1 savcımızı rehin alması..

Güzel bir sabaha uyandığımızı düşünerek, herkes işine okuluna giderken ilk sinyal elektriğin kesilmesi ve uzun süre gelmemesi ile başladı. Tüm Türkiye’de başlayan elektrik kesintisi ortalama 20:00’ a kadar devam etti. Elektriğin kesilmesi bir nebze bizi heyecanlandırmasa da elektrik kesintisi haberinden hemen sonra rehine krizinin başlaması oldukça derinden etkileyen bir durum oldu.

Adliye içerisinde odasında bulunan Savcı Selim Kiraz’ın rehin alınması ve teröristlerin ellerindeki silahlar ile beraber fotoğrafları sosyal medya üzerinden yayınlaması gündemi sarsan diğer bir olay oldu. Bununla beraber savcının odasından gelen silah seslerinin sonrasında operasyonun başlaması ile savcı yaralı ve diğer teröristler ölü olarak ele geçirildi ve sonuç olarak 1 savcı görev yerinde şehit edildi!

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görerek, herkesi daha dikkatli olmasına ve göklerde dalgalanan bayrağımızın anlamını yitirmeden, herkesin sağlık ve sabır diliyoruz.

Astsubay.org

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın