Darbe Teşebbüsüne Karşı Açıklamamız

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasisine TSK içerisinde bulunan çürük grup tarafından darbe teşebbüsünde bulunulmuş, halkın ve polisin desteği ile sabah güneşi aydınlanmadan bu darbe teşebbüsü bastırılmıştır.

Darbe teşebbüsü esnasında TSK’nın içerisinde bulunan FETÖ yapısı, devletin ve milletin hayatını ve geleceğini koruyan silahları, devlete ve millete çevirerek, canlar almıştır.

Astsubay.ORG sitesi olarak 2012 yılından bu yana 4 yıldır kesintisiz yayın yapıyoruz. Yaptığımız yayınlarda sizlere ülkemizin bölünmez bütünlüğünün temennisi olan ordumuzdaki gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Devletimizin ve milletizin güvencesi olan bu silahların halkımıza çevrilmesini lanetleyerek, bu girişimde bulunan insanların canlarını alanların kullandığı silahları yine o canını aldıkları insanların ödediği vergilerle ateşlemesini lanetleyerek, gereken cezayı en yüksek şekilde çekmelerini istiyoruz.

Önümüzdeki süreçte ikinci bir darbe teşebbüsü ve yeniden yapılanma/provokatörlere inanarak, TSK içerisinde darbeye karışmamış masum askeri personellere saldırının bir parçası olmamalarını, yapılacak olan provokatörlere karşı dikkatli olunmasını tüm halkımızdan rica ediyor, darbe girişiminde sağ salim kurtulmamızı kutluyoruz.

darbe-tank

Astsubay.ORG

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın