Satılık sistemin satılmış elemanlarına!

13 şehidimiz var. Şehit haberleri gelince herkes vatansever kesiliyor. Şimdiye kadar neredeydiniz. Kime sorulsa: “Vatan sağolsun”, “Seve seve canımızı veririz.”, “Her Türk asker doğar.” diye söylenir. Aslında güzel birşeydir. Dünyanın başka yerinde yoktur zaten böyle anlayış. Ancak söz çalışmaya gelince kimsenin elinden birşey gelmez. Gel devlet için çalış denilse çalışmaz, aslında adamın devlete yararından çok zararı var. Asker ol denilse kimse yanaşmaz kimse sevmez çünkü Silahlı Kuvvetleri. Halbuki hani ordu-millet anlayışı vardı, her Türk asker doğuyordu. Askerlerin arkasından söverler. İftira atarlar. Silahlı Kuvvetler birşey söyleyince de söylediği şeyi ağzına tıkarlar, suçlu gibi davranırlar. Hani nerde kaldı vatan-millet sevgisi, herkes ölmeye hazırdı, hani askerlik peygamber ocağıydı; niye söversiniz peygamber ocağına; gelsinler, sırayla ölecekler; görelim delikanlıları.

Çözüm arayışında olan insanlar neyin çözümünü arıyorlar. Nasıl daha fazla şehit vereceğiz bunun hesabını mı yapıyorlar? Bu milletin dayanacak gücü kalmadı.

“Askerlik yan gelip yatma yeri değildir.” herkes bu söze aşina. Evet doğru yan gelip yatma yeri değil. Ancak yüce Türk Milleti’nin bahşettiği hiç bir makamda yatma yeri değildir. Kalıcı hiç değildir. Herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yapmalıdır. Kimin çalışıp kimin yattığı gayet açık ve net ortadadır.

Hainler Diyarbakır’da özerklik ilan ettiler kendi kendilerine. Taviz tavizi doğuruyor ve verdiğimiz tavizlerin sıkıntısını çekiyoruz. Polise şamar atan , TSK’ya işinize bakın diyen hain vekilin söylediği sözler bunlar. TSK emir verilince işine bakar bakar da işte o zaman ya girecek delik bulursun kendine ya da cezanı çekersin.

İdam sehpasında: “Yaşasın Marksizm-Leninizm! Yaşasın Türk ve Kürt halklarının kardeşliği! Yaşasın işçiler! Kahrolsun Emperyalizm!” diyen Deniz Gezmiş’i örnek alan insanlar nerede seslerini duymak istiyoruz. Onları göremiyoruz ama Mustafa Kemal’in askerleri burada hiçbir yere gitmediler ve var olmaya devam edecekler.

Namık Kemal’in şu mısraları tüm hainlere ve kendini vatansever zanneden kahpelere en büyük cevaptır bizim için:

“Felek her türlü esbabı cefasın toplasın gelsin,
Dönersem kahpeyim millet yolunda azimetten.”

İnsanlarımız facebook’ta profil resimlerini değiştiredursunlar (güya şehitler için); hainler emellerine çoktan ulaştılar bile.

Related Articles

8 YORUMLAR

  1. Kahrolsun terör, kahrolsun bölücüler. Onlar ne kadar çoksa bizde o kadar çokuz. Kansa kan. Onları emellerine kavuşturmayacağız. Binlerce Mehmetçik hazır. Onlara bu gücü veren hainlerin Allah bin belasını versin.

  2. Allah tüm bölücüleri, başlarıyla beraber toz duman etsin. Böyle insanlar neden bir tek bizim ülkemizde? Niye farklı bir ülke de bu oluşumlar yok. Faşist bir ülke olmadığımız için mi?

  3. Ülkemizin o kadar büyüktür ki şehitlerimizin acısını unutmaz. Ama bugün bu olanlar bigün bunlardan çıkacak. Allah o günleri göstermeden canımızı almasın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın