KKTC Afrika Gazetesi Kime Çalışıyor?

0
105

TSK, Dün akşam saatlerinde Afrin’e taarruz başlatmasının ardından, tüm dünyadan farklı tepkiler almaya devam ediyor. Arap dünyası olumlu yaklaşırken, Fransa saldırıların durulmasını, ABD’nin öncelikle İŞİD gibi anlamsız açıklamaları yapıldı.

Ülkemizde o kadar hain ve yılan varken bu oluşumlara bir destekte yavru vatan dediğimiz KKTC’den geldi. Afrika isimli gazete, Türk Ordusunu işgalci olarak gösterip, “Türkiye’den bir işgal hareketi daha ” manşetiyle Afrin harekatımızı sundular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ki konuşmasında “Kuzey Kıbrıs’ta bir gazete ahlaksızca bir başlık atmış… “Türk ordusunu Kıbrıs’tan sonra yeni bir işgal yaptığını” söylüyor. Bu ne ahlaksızlıktır bu ne edepsizliktir. Ben Kuzey Kıbrıslı kardeşlerime böyle bir durum sergilemek suretiyle Kuzey Kıbrıs’ta onlara cevap vermeleri lazım” dedi.

Afrika Gazetesine Sesleniyoruz..

Rumların taciz ve tecavüzünden kurtaran Türk Silahlı Kuvvetlerine yaptığınız bu haysiyetsiz, adi açıklamanın ardından sizlerin DNA tespiti yapılarak orijinal kimliklerinizi öğrenmek istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here