Kim Arıyor Uygulamasından Numara Silmek

Akıllı telefonlar çağımızda büyük kolaylıklar sağlıyor. Bulunduğumuz çevrenin neresi olduğu, anlık fotoğraf paylaşımı veya bedava mesajlaşma gibi imkanlar sunuyor. Bunun yanında oluşturulan sanal telefon rehberi havuzu ile tanımadığımız numaraları buradan tek tuşla sorgulayabiliyor ve bizi kimin aradığını oldukça hızlı bir şekilde öğreniyor.

kim-ariyor

Kim Ariyor uygulaması da bize yardımcı olmak için yazılmış bir uygulama, bu uygulama sayesinde bilmediğimiz numaraları sorgulayabilir ve kim olduğunu eğer ki rehberde kayıtlı ise bulabiliriz. Ancak bu rehber havuzda numaranızın yer alması bazı durumlarda tehlikeli olabiliyor. Siz numaranızı havuza eklemese bile arkadaşlarınız tarafından eklenebilir ve bu durum hiç de hoş olmayabilir.

Kim arıyor uygulamasından numaranızı kaldırmak için yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayıp, açılan ekranda Turkey +90 kısmını seçip numaranızı girmeniz.

http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/

* Numarayı sil dedikten sonra 10 dakika içerisinde numara silme işleminiz tamamlanıyor.

* Ayrıca buradan bir kere silmeniz, tamamen silme anlamına gelmiyor. Arkadaşlarınızın numaranızı yeniden paylaşması durumunda tekrar numara bu rehbere giriyor.

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın