Hava Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu 2011 Başvuruları

Arkadaşlar her yıl olduğu gibi bu yılda Hava Kuetleri, bünyesinde bulunan Astsubay Meslek Yüksek Okulu 2011 yılı için alımlarda bulunacaklar.

Okulun mülakatlarında 3 barfiks çekme standartı var. Koşma vs. standartları değişmiş ise buradan tekrar paylaşacağız.

Bunun haricinde YGS başvuru kağıtlarında Askeri okullara girmek istiorum seçeneğini var ise mutlaka işaretleyiniz.

2011 Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu için yapılan en son resmi açıklamalar:

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

22 YORUMLAR

  1. Hava myo alımları için son alımlar başladı. Ben 2011 mezunuyum ve elektronik çıkışlıyım hangi alanlara kayıt olabilirim? Kayıt oldum diyelim ve kazandı benim askeri anlamda sınıfım ne olur? Örneğin muhabere merkez gibi?

  2. Merhaba! YGS veya LYS sınavları açıklandıktan sonra RESMİ taban puan açıklanacaktır. Şuan tüm internet sitelerinde ” 2011 taban puanı ” yazan herşey YALANDIR. itibar etmeyiniz.

  3. Merhaba. Ben 9 Aralık 1994 doğumluyum. Bu sene lise 4 ü okuyacağım ve Sayısal bölümü öğrencisiyim. Hava ve Deniz Astsubaylık sınavlarına girmek istiyorum. Ama bu yıl yapılacak sınava gireceğim zaman 18 yaşını doldurmamış oluyorum. Bunun bir sakıncası olur mu? Sınava girebilir miyim?

    • Sınava girip çıktıktan sonra Hava kuvvetleri sitesinde alımlar için sayfa açılacak o sayfa hangi bölümü tercih edeceğiniz ve puanınızın nereye yettiği yazacaktır bekleyiniz.

  4. Merhaba, 1989 doğumlu 2006 yılı Ticaret meslek lisesinden mezun, 2010 yılı önlisans pazarlama mesunuyum, astsubay ola bilmem için ne yapmam gerekiyor.. Detaylı bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

  5. Ben metal teknolojisi bölümünde bu sene mezun olacağım hava Astsubaylığı meslek yüksek okuluna başvuru yapabilirmiyim ? (lütfen yardımcı olun 🙁 )

  6. arkdaslar 2011 de kara assubaylıgı taban puanı 160 ımıs ben bunu okula konferans vermeye gelen komutandan ogrendım bu ylda ygs de puan dusumu olacagı ıcın puan gene aynı kalır sanıyorum..yukselme gıbı bır durum olmaz yanı ygs 1 2 3 4 5 6 dan gelecek en yuksek puan esas alınıyor .anlıyacagnız 180 200 arasında alan rahat sekılde mulakatlara gıdebılır….bu bılgıler sıze yeterklı olur sanırım.ha hava ıse 260 puanlarda felan bırsey gelır gecn yıl 280 mıs…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın