-9 C
Ankara
Pazartesi, Ocak 17, 2022
spot_img

Astsubay.org Güncel Olaylar ile İlgili Açıklama

Astsubay.org yönetimi olarak son zamanlarda yaşanan hadiseler, binlerce farklı durumdan dolayı oluşturduğumuz bu güzel platforma haber dahi giremedik. 

guncelolaylar

2 Polisimizin uykusunda şehit edilmesinden sonra operasyonlar, aldığımız şehit haberleri.. Rus uçağının düşürülmesi, Suriye ve Irak’ın kuzeyinde bulunan terör gruplarının ülkemize olan tehditlerini dikkatlice izliyoruz. Oldukça sıcak geçen bir dönemi görmenin, bu dönemden geçerken hainliklerin ne derece ahmakca ve değersizce yapıldığını da gözlemliyoruz..

Şehitlerimiz..

Pazarda.. eşinin yanında alışveriş yapan Astsubayın şehit edilmesi, işe giden Uzman Çavuşların sırtı dönük başından vurulmalarını, 2 polisimizin uykusunda şehit edilmesini kısaca delikanlı bir adamın yapmayacağı şeyi, sırtı dönük habersiz insanların öldürülmesini.. hepsini gördük..

Rus uçağı..

Rus uçağının, ülkemiz sınırları babasının tarlası gibi kullanırken vurulup, düşürülmesine “ne gerek vardı!” ” Türkiye’nin SUÇU” diyenleri de gördük.. Putin’e “Putin Baba, Erzurum’a ve Yozgat’a da birer bomba istiyoruz” diyen, Osmanlı Döneminde işgale uğrayan topraklarda düşmanı çiçekle karşılayanların torunlarını da gördük..

Bu zorlu dönemlerden geçerken, Askerimiz-Polisimiz, Güvenlik Güçlerine dair herkese Yüce RAB’den sabır dileyerek, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için gerekirse canımızı vereceğimize ANT içeriz.

Astsubay.ORG yönetimi

Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,043BeğenenlerBeğen
3,113TakipçilerTakip Et
14,600AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles