76 Günde 1288 Terörist Öldürüldü

22 Temmuz’dan bu yana devam eden operasyonlarda, PKK terör örgütüne ağır darbe vuruldu. 76 gündür aralıksız devam eden operasyonlarda 1288 terörist öldürüldü. Binlerce mühimmat ve mağara yok edildi.

Ülkemizin refah bir yaşamı ve güvenlik güçlerine oluşan terörü yok etme amacıyla başlayan operasyonlar hızla devam ediyor. 2 polisimizin uykusunda şehit edilmesi ile başlayan operasyonlardan tam 76 gün geçti. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Hava ve Kara unsurlarını kullanarak başlattığı operasyonlar başarılı bir şekilde devam ediyor. Milli bombalar ve milli araçlarımız ile olay yerine intikal edilerek, hedeflerin tam isabetle vurulması sayesinde toplamda 76 günde 1288 terörist bulundukları yerde imha edildi.

pkk-kamplari-vuruldu

PKK’ya ağır darbe vuruldu!
Her fırsatta halkı kullanarak hain pusular kuran PKK’nın mühimmat depoları dahil, binlerce yaşam alanı, eğitim kampları bir bir yok edildi. İletişimi dahil kaybeden teröristler, şehirlerden operasyon bölgelerine halkın çıkarılmasını ve kaçmak için kendilerine boşluklar oluşturulmasını istedi.

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın