2017 Kara Astsubay Alım Sonuçları Açıklandı Mı?

Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu alımları her sene olduğu gibi bu sene de tamamlandı. Astsubay Meslek Yüksek Okulu kendi bünyesinde 2 farklı alım yapmaktadır. Bunlardan biri Astsubay Meslek Yüksek Okulu örgün öğrenim ve ASTASAK olarak kursiyerlerin aldığı iki farklı alımdır.

Astsubay Meslek Yüksek Okulu örgün öğretimi yani öğrencilerin Lise’den alındığı ve 2 yıl boyunca bu okulda eğitim görerek mezun olduğu alımdır.

ASTASAK alımı ise sivilde 2 yıl öğrenim görmüş olan öğrencilerin, ASTASAK alımlarına katılarak yine Astsubay Meslek Yüksek Okulunda 6 aylık eğitim gördüğü alımlardır.

İki alımda artık tamamen bitmiş durumdadır. Ancak en son yapılan ASTASAK alımları ile ilgili başvuru alımları yapıldı ancak herhangi bir şekilde mülakata çağrılacak olan adayların isimleri açıklanmadı.

Sitemize en çok sorulan sorulardan olun bu alımlar için şuan için sadece beklemede kalmalısınız. Askeri öğrenci alımlarında yaşanan yoğunluklar ve en yakında zamanda SUTASAK yani Subay kursları için alımlar açıklandığı da göz önüne alınarak. Ekim 2017 sonu veya Kasım 2017 başında net bir şekilde açıklanacağı ve adayların mülakat için belirlenmiş tarih bilgilendirmelerini alacağını düşünüyoruz.

Şimdilik beklemede kalın. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz tüm sosyal medya hesaplarımız da ve sitemizde yayınlayacağız..

Şimdiden başarılar..

Astsubay
Astsubay
Site yöneticisi

Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Buraya da Göz Atın