Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
HAVA DURUMU
hava durumu

Ankara27°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 313 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ölüm Orucunda Rahatsızlandılar

08 Mart 2014
Ana Sayfa » Assubay Gazinosu » Ölüm Orucunda Rahatsızlandılar

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyeleri, kısa bir süre önce özlük haklarının iyileştirilmemesi sebebiyle 5 Mart’ta Sıhhiye’de bulunan Abdi İpekçi Parkı’nda ölüm orucu başlatmıştı. Ölüm orucu devam ederken, TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser ve Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Binici’nin de bulunduğu 4 kişi rahatsızlandı.

TEMAD üyelerinin İstanbul’da yürüyüşlerinin ardından Ankara’da düzenledikleri organizasyon ile Sıhhiye Abdi İpekçi Park’ında ölüm orucuna başlamışlardı. Tüm dernek üyelerinin katıldığı ve aralarında Genel Başkanın da bulunduğu ölüm açlığa bağlı olarak başlayan rahatsızlıkların sayısı artmaya başladı. Geneş Başkan Ahmet Keser ve Genel Başkanı Yardımcısı Yüksel Binici’ninde bulunduğu  kişi rahatsızlandı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Emekli Astsubaylar, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Doktorların kısaca bırakın tavsiyesinde bulunduğu Emekli Astsubaylar ise haklarını alacakları zamana kadar ölüm orucuna devam edeceklerini söyleyerek, ölüm orucunun tutulduğu çadırlara geri döndüler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Çiğdem
08 Mart 2014 - 10:40 pm

Merhaba, çok üzülüyorum benim babamda astsubay. İnşallah haklarını alırlar. Bu eziyet biter. Türk Silahlı Kuvvetleri inşallah yüzlerine güler.

Neşe
24 Mart 2014 - 2:03 pm

Çok üzülüyorum. İnşallah haklarını alırlar.

Astsubay.org