Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
HAVA DURUMU
hava durumu

Ankara27°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 313 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAYKUŞ Portatif Termal Kamera Sistemi

30 Nisan 2011
Ana Sayfa » Milli Silahlarımız » BAYKUŞ Portatif Termal Kamera Sistemi

BAYKUŞ Portatif Termal Kamera Sistemi gece, sis, pus ve yağmur gibi doğal hava koşulları ile toz, duman, yangın ve kamuflaj gibi muharebe sahası koşullarında, görüşün zayıf veya sınırlı olduğu tüm ortamlarda hedefin tespit, teşhis ve izlenmesini sağlayan bir kızılötesi görüntüleme sistemidir. Görüntüleme işleminin pasif bir yapıda olması, düşman tarafından tespit edilmeden gözetleme imkanı sağlar.

Hafif ve kolay taşınabilir bir yapıda olması, bir kişi tarafından kolayca kurulup çalıştırılabilmesi, 12-24 VDC sızdırmaz akülerle veya sabit kullanımda 220 VAC şehir şebekesiyle beslenebilmesi, minimum odaklama mesafesinin düşük olması, kötü arazi ve hava şartlarından etkilenmeksizin sürekli çalışabilecek bir yapıda olması, düşük gürültü düzeyine sahip olması ve yüksek çözünürlükte net görüntü sağlaması nedeniyle askeri ve sivil amaçlar için ideal bir sistemdir. ASELSAN Hedef Koordinat Belirleme Sistemi (HEKOS) BAYKUŞ Termal Kamera Sistemine kolaylıkla entegre edilebilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

ahmet
03 Temmuz 2011 - 7:20 pm

Baykuş, gerçekten ordumuz için mükemmel bir termal kameradır. 2 km. Öteden fareleri bile gösteriyor. Aldığımız kellelerde büyük yardımcıdır. Allahımız ordumuza güç versin.

Kerim
15 Ağustos 2011 - 9:13 am

Bu termal kamera sayesinde askerlerimiz en ufak bir hareketi bile kaçırmadan izleyebiliyorlar gerçekten çok güzel

İlgili Terimler : , , , ,
Astsubay.org